TNC25X37LG2
Panduit Low Smoke Duct; 24.6mm Width; 35.8mm Height; Light Gray; 2m Length; w/ Cover
Inventory by Warehouse :
| Warehouse | Quantity |
|---|---|
| STEVEN ENG - S.SAN FRAN, CA | 0 |
| CEL1 - STEVEN ENGINEERING INC. | 0 |
| STEVEN ENG - CORONA, CA | 0 |
| STEVEN ENG - PORTLAND, OR | 0 |
Quantity:
Customer Part Number
Specifications
| Adhesive | No |
|---|---|
| Channel Type | Slotted |
| Color | Light Gray |
| Cover Included | Yes |
| Cover Type | Snap-On |
| Height | 35.8mm |
| Length | 2m |
| Manufacturer | Panduit |
| Model | Panduct |
| Mounting Holes | Yes |
| Type | Low Smoke |
| Width | 24.6mm |