T1613W-20
SMC Pneumatics Nylon Tubing; 16mm OD; 13mm ID; 20m Roll; White
Inventory by Warehouse :
| Warehouse | Quantity |
|---|---|
| STEVEN ENG - S.SAN FRAN, CA | 0 |
Quantity:
Customer Part Number
Specifications
| Color | White |
|---|---|
| Length | 20m |
| Manufacturer | SMC Corporation of America |
| Material | Nylon |
| Tube Inner Diameter | 13mm |
| Tube Outer Diameter | 16mm |