NE3X4WH6
Panduit Halogen-Free Duct; 3.14" Width; 4.06" Height; White; 6 ft. Length; w/out Cover
Manufacturer Item :
NE3X4WH6
Quantity Available :
0
Your Price :
$166.62 / Each
| Quantity | Price |
|---|---|
| 5,000 | Call for Pricing |
| Warehouse | Quantity |
|---|---|
| STEVEN ENG - S.SAN FRAN, CA | 0 |
Specifications
| Adhesive | No |
|---|---|
| Channel Type | Slotted |
| Color | White |
| Cover Included | No |
| Cover Type | Snap-On |
| Height | 4.06" |
| Length | 6 ft. |
| Manufacturer | Panduit |
| Model | Panduct |
| Mounting Holes | Yes |
| Slot Width | 0.31" |
| Type | Halogen-Free |
| Width | 3.14" |