3240359
Phoenix Contact Halogen-Free Duct; CD-HF 80X80; 80mm Width; 80mm Height; Gray; 2m Length; w/out Cover
Manufacturer Item :
3240359
Quantity Available :
0
Your Price :
$858.08 / Each
| Quantity | Price |
|---|---|
| 500 | $102.06 |
| 1,000 | $96.55 |
| 2,500 | $91.18 |
| 5,000 | $85.87 |
| 10,000 | Call for Pricing |
| Warehouse | Quantity |
|---|---|
| STEVEN ENG - S.SAN FRAN, CA | 0 |
Specifications
| Adhesive-Backed | No |
|---|---|
| Channel Type | Slotted |
| Color | Gray |
| Cover Included | Yes |
| Cover Type | Snap-On |
| Height | 80mm |
| Length | 2m |
| Manufacturer | Phoenix Contact |
| Mounting Holes | Yes |
| Phoenix Type | CD-HF 80X80 |
| Slot Width | 6mm |
| Type | Halogen-Free |
| Width | 80mm |