3240345
Phoenix Contact Halogen-Free Duct; CD-HF 30X60; 30mm Width; 60mm Height; Gray; 2m Length; w/out Cover
Manufacturer Item :
3240345
Quantity Available :
0
Your Price :
$1,000.43 / Each
| Quantity | Price |
|---|---|
| 500 | $36.61 |
| 1,000 | $34.64 |
| 2,500 | $32.71 |
| 5,000 | $30.81 |
| 10,000 | Call for Pricing |
| Warehouse | Quantity |
|---|---|
| STEVEN ENG - S.SAN FRAN, CA | 0 |
Specifications
| Adhesive-Backed | No |
|---|---|
| Channel Type | Slotted |
| Color | Gray |
| Cover Included | Yes |
| Cover Type | Snap-On |
| Height | 60mm |
| Length | 2m |
| Manufacturer | Phoenix Contact |
| Mounting Holes | Yes |
| Phoenix Type | CD-HF 30X60 |
| Slot Width | 6mm |
| Type | Halogen-Free |
| Width | 30mm |