3036796
Phoenix Contact Component connector; Nominal current: 6 A; Length: 24mm; Width: 5.2mm; Height: 22mm; Color: Gray
Manufacturer Item :
3036796
Quantity Available :
316
Your Price :
$7.81 / Each
| Quantity | Price |
|---|---|
| 500 | $7.43 |
| 1,000 | $7.03 |
| 2,500 | $6.64 |
| 5,000 | $6.25 |
| 10,000 | Call for Pricing |
| Warehouse | Quantity |
|---|---|
| STEVEN ENG - S.SAN FRAN, CA | 256 |
| CEL1 - STEVEN ENGINEERING INC. | 0 |
| STEVEN ENG - CORONA, CA | 60 |
| STEVEN ENG - PORTLAND, OR | 0 |
Specifications
| Color | Gray |
|---|---|
| Height | 22mm |
| Item Type | Accessory |
| Length | 24mm |
| Manufacturer | Phoenix Contact |
| Width | 5.2mm |