3030491
Phoenix Contact End cover; Length: 71.5mm; Width: 2.2mm; Height: 36.5mm; Color: Gray
Manufacturer Item :
3030491
Quantity Available :
114
Your Price :
$1.23 / Each
| Quantity | Price |
|---|---|
| 500 | $1.17 |
| 1,000 | $1.11 |
| 2,500 | $1.05 |
| 5,000 | $0.98 |
| 10,000 | Call for Pricing |
| Warehouse | Quantity |
|---|---|
| STEVEN ENG - S.SAN FRAN, CA | 102 |
| STEVEN ENG - CORONA, CA | 12 |
| STEVEN ENG - PORTLAND, OR | 0 |
Specifications
| Color | Gray |
|---|---|
| Height | 36.5mm |
| Item Type | Accessory |
| Length | 71.5mm |
| Manufacturer | Phoenix Contact |
| Width | 2.2mm |