2771023
Phoenix Contact End cover; Length: 67mm; Width: 2.5mm; Height: 62mm; Color: Gray
Manufacturer Item :
2771023
Quantity Available :
0
Your Price :
$3.32 / Each
| Quantity | Price |
|---|---|
| 500 | $3.16 |
| 1,000 | $2.99 |
| 2,500 | $2.82 |
| 5,000 | $2.66 |
| 10,000 | Call for Pricing |
| Warehouse | Quantity |
|---|---|
| STEVEN ENG - S.SAN FRAN, CA | 0 |
| STEVEN ENG - CORONA, CA | 0 |
| STEVEN ENG - PORTLAND, OR | 0 |
Specifications
| Color | Gray |
|---|---|
| Height | 62mm |
| Item Type | Accessory |
| Length | 67mm |
| Manufacturer | Phoenix Contact |
| Width | 2.5mm |