0801762
Phoenix Contact NS35 Standard DIN Rail; NS 35/ 7.5 CU UNPERF 2000MM; Non-Perforated; Copper; 2m Length
Manufacturer Item :
0801762
Quantity Available :
18
Your Price :
$785.60 / Meter
| Quantity | Price |
|---|---|
| 500 | $37.38 |
| 1,000 | $35.36 |
| 2,500 | $33.39 |
| 5,000 | $31.45 |
| 10,000 | Call for Pricing |
| Warehouse | Quantity |
|---|---|
| STEVEN ENG - S.SAN FRAN, CA | 0 |
| STEVEN ENG - CORONA, CA | 18 |
| STEVEN ENG - PORTLAND, OR | 0 |
Specifications
| Color | Copper |
|---|---|
| DIN Rail Length | 2m |
| DIN Rail Type | NS35 Standard |
| Height | 7.5mm |
| Item Type | Accessory |
| Manufacturer | Phoenix Contact |
| Material | Copper |
| Passivated | No |
| Perforated | No |
| Phoenix Type | NS 35/ 7.5 CU UNPERF 2000MM |
| Width | 35mm |