0801733
Phoenix Contact NS35 Standard DIN Rail; NS 35/ 7.5 PERF 2000MM; Perforated; Zinc-Plated Steel; 2m Length; Silver
Inventory by Warehouse :
| Warehouse | Quantity |
|---|---|
| STEVEN ENG - S.SAN FRAN, CA | 4,844 |
| CEL1 - STEVEN ENGINEERING INC. | 0 |
| STEVEN ENG - CORONA, CA | 4,110 |
| STEVEN ENG - PORTLAND, OR | 138 |
Quantity:
Customer Part Number
Specifications
| Color | Silver |
|---|---|
| DIN Rail Length | 2m |
| DIN Rail Type | NS35 Standard |
| Height | 7.5mm |
| Item Type | Accessory |
| Manufacturer | Phoenix Contact |
| Material | Zinc-Plated Steel |
| Passivated | Yes |
| Perforated | Yes |
| Phoenix Type | NS 35/ 7.5 PERF 2000MM |
| Width | 35mm |