0801681
Phoenix Contact NS35 Standard DIN Rail; NS 35/ 7.5 UNPERF 2000MM; Non-Perforated; Zinc-Plated Steel; 2m Length; Silver
Manufacturer Item :
0801681
Quantity Available :
466
Your Price :
$262.80 / Meter
| Quantity | Price |
|---|---|
| 500 | $5.00 |
| 1,000 | $4.73 |
| 2,500 | $4.47 |
| 5,000 | $4.21 |
| 10,000 | Call for Pricing |
| Warehouse | Quantity |
|---|---|
| STEVEN ENG - S.SAN FRAN, CA | 462 |
| STEVEN ENG - CORONA, CA | 4 |
| STEVEN ENG - PORTLAND, OR | 0 |
Specifications
| Color | Silver |
|---|---|
| DIN Rail Length | 2m |
| DIN Rail Type | NS35 Standard |
| Height | 7.5mm |
| Item Type | Accessory |
| Manufacturer | Phoenix Contact |
| Material | Zinc-Plated Steel |
| Passivated | Yes |
| Perforated | No |
| Phoenix Type | NS 35/ 7.5 UNPERF 2000MM |
| Width | 35mm |